Kadra Fitness Błękitna Laguna

ZARZĄDZANIE


Joanna Milewska- Bulbiak
Manager w klubie Fitness Błękitna Laguna. Absolwentka dwóch kierunków na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu). Instruktor fitness, tańca i pływania. Uczestniczka wielu szkoleń, m.in. trening funkcjonalny, dietetyka, aktywna ciąża, mama i dziecko, pilates, zdrowy kręgosłup i wiele innych). Na zajęciach przywiązuje dużą wagę do prawidłowego wykonywania ćwiczeń i narzuca  intensywne tempo, bo  uważa, że taki trening przynosi najlepsze efekty. Zawsze w ruchu i zawsze szeroko uśmiechnięta, stara się być inspiracją dla uczestniczek zajęć na sali i poza salą. Po pracy tańczy salsę, biega, fotografuje i piecze ciasta (również te dietetyczne), a zimą szaleje na snowboardzie.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 FITNESS


Magdalena Duczmańska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor fitness. Ma uprawnienia do prowadzenia zajęć: fitball, step, zdrowy kręgosłup i pilates. Miłośniczka ćwiczeń choreograficznych i wzmacniających. W klubie Fitness Błękitna Laguna prowadzi m.in.: ATC, Abdo-Stretch, Body-Shape, step, fitball i zdrowy kręgosłup.
Największym motorem do dalszej pracy jest dla niej widok wychodzących z sali dumnych i zadowolonych uczestniczek, zmęczonych, ale pełnych pozytywnej energii. Prywatnie trenuje tabatę i nie wyobraża sobie dnia bez kubka kawy.
 

 

 

 

 

 

 

  

Agata Sari
Nauczycielka wychowania fizycznego z dyplomem wrocławskiej AWF. Jest trenerem personalnym oraz instruktorem aerobiku i kulturystyki. Agata ma także uprawnienia do prowadzenia zajęć: pilates, zdrowa ciąża, mama i dziecko, choreograficznych, Indoor Cycling. To tylko niektóre z jej licznych certyfikatów.
Wielką frajdę sprawia jej układanie choreografii do zajęć tanecznych. Prowadząc je dopasowuje tempo i program ćwiczeń do wieku i kondycji uczestniczek, tak żeby trening był dla nich przede wszystkim przyjemnością. Lubi wiele form sportu: tańczy salsę, żegluje, ostro jeździ samochodem i na nartach.
 

 

 

 

 

  
 

 

Marta Bartoszek
Instruktor fitness od 2011 r. Ma uprawnienia do prowadzenia zajęć: zumba, step, pilates, stretching i zdrowy kręgosłup. Od trzech lat prowadzi w klubie Fitness Błękitna Laguna ATC i step. Jest wymagająca, uważa, że aby osiągnąć efekt trzeba się po prostu porządnie spocić.  Uczestniczki zajęć motywuje zapewniając, że „dadzą radę”. I dają radę :) Dla własnej przyjemności ćwiczy tańce latynoskie, lubi jeździć na rowerze i pływać.

 

 

 

 

 

 

 

  

Magdalena Kot
Magda jest instruktorem fitness i trenerem personalnym, ma uprawnienia do prowadzenia zajęć: zdrowy kręgosłup, pilates, step, trening obwodowy, body ART.
Prowadzi zajęcia kształtujące sylwetkę oraz wzmacniające mięśnie i stawy, takie jak pilates, body ball, fit senior. Według niej ćwiczenia to połączenie przyjemnego z pożytecznym, sposób na piękną sylwetkę, ale też droga do nowej, silniejszej i bardziej świadomej tożsamości. Po pracy lubi dobrą kuchnię i książki, a na wakacjach snowboard i żeglarstwo.
 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Natalia Szwed
Instruktor zumby i salsation. Odkąd zaczęła ją tańczyć stała się bardziej optymistyczna i otwarta. Cieszy ją, że uczestniczki jej zajęć także się zmieniają. Z każdym tygodniem zumba wyzwala w nich pozytywną energię, są coraz śmielsze i bardziej pewne siebie. Te efekty stanowią dla Natalii najlepszą motywację do prowadzenia zajęć.
Studiuje dietetykę. Układa zdrowe diety, a gotowanie fit-jedzenia to jej najważniejsze hobby i sposób na życie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBSŁUGA KLIENTA
 

facebook