Kadra Fitness Błękitna Laguna

  ZARZĄDZANIE


Joanna Milewska- Bulbiak
Manager w klubie Fitness Błękitna Laguna. Absolwentka dwóch kierunków na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu). Instruktor fitness, tańca i pływania. Uczestniczka wielu szkoleń, m.in. trening funkcjonalny, dietetyka, aktywna ciąża, mama i dziecko, pilates, zdrowy kręgosłup i wiele innych). Na zajęciach przywiązuje dużą wagę do prawidłowego wykonywania ćwiczeń i narzuca  intensywne tempo, bo  uważa, że taki trening przynosi najlepsze efekty. Zawsze w ruchu i zawsze szeroko uśmiechnięta, stara się być inspiracją dla uczestniczek zajęć na sali i poza salą. Po pracy tańczy salsę, biega, fotografuje i piecze ciasta (również te dietetyczne), a zimą szaleje na snowboardzie.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 FITNESS


Justyna Troszczyńska

Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, magister fizjoterapii, trener personalny, instruktor fitness i spinning. Ze światem fitnessu związana od prawie dziesięciu lat. Najlepiej czuje się w formach wzmacniających (trening funkcjonalny, shape, trening na siłowni) oraz mentalnych (pilates i zdrowy kręgosłup). Wiedzę fizjoterapeutyczną wykorzystuje na zajęciach, dzięki czemu są bezpieczne i bardzo efektywne.
Jej pasją są rowery. Weekendy spędza eksplorując góry na rowerze MTB, urlopy na trekkingu z sakwami, a na co dzień trenuje siebie i innych na rowerze stacjonarnym prowadząc zajęcia spinning. Dla tych najbardziej zdeterminowanych prowadzi treningi personalne. Uwaga! Niektóre klientki nazywają ją Terminatorem ;)

 

 

 

 

 


 


Julia Tomasiak
Studiuje logistykę, ma uprawnienia instruktora fitness, instruktora siłowni oraz trenera personalnego, a także wiele odbytych szkoleń, m.in.: shape, ATC, pilates, zdrowy kręgosłup. Zajęcia prowadzi intensywnie, ale jednocześnie żartuje i zagaduje uczestniczki tak, by przetrwały najtrudniejsze momenty. Bardzo dba o prawidłową technikę ćwiczeń i bezpieczeństwo. Jest ambitna, stale podnosi swoje kwalifikacje i szuka inspiracji w różnych dziedzinach sportu. Prywatnie – kocha narty i zawsze obiecuje sobie, że znajdzie na nie więcej czasu.
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Magdalena Duczmańska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor fitness. Ma uprawnienia do prowadzenia zajęć: fitball, step, zdrowy kręgosłup i pilates. Miłośniczka ćwiczeń choreograficznych i wzmacniających. W klubie Fitness Błękitna Laguna prowadzi m.in.: ATC, Abdo-Stretch, Body-Shape, step, fitball i zdrowy kręgosłup.
Największym motorem do dalszej pracy jest dla niej widok wychodzących z sali dumnych i zadowolonych uczestniczek, zmęczonych, ale pełnych pozytywnej energii. Prywatnie trenuje tabatę i nie wyobraża sobie dnia bez kubka kawy.
 

 

 

 

 

 

 

  

Agata Sari
Nauczycielka wychowania fizycznego z dyplomem wrocławskiej AWF. Jest trenerem personalnym oraz instruktorem aerobiku i kulturystyki. Agata ma także uprawnienia do prowadzenia zajęć: pilates, zdrowa ciąża, mama i dziecko, choreograficznych, Indoor Cycling. To tylko niektóre z jej licznych certyfikatów.
Wielką frajdę sprawia jej układanie choreografii do zajęć tanecznych. Prowadząc je dopasowuje tempo i program ćwiczeń do wieku i kondycji uczestniczek, tak żeby trening był dla nich przede wszystkim przyjemnością. Lubi wiele form sportu: tańczy salsę, żegluje, ostro jeździ samochodem i na nartach.
 

 

 

 

 

  
 

 

Marta Bartoszek
Instruktor fitness od 2011 r. Ma uprawnienia do prowadzenia zajęć: zumba, step, pilates, stretching i zdrowy kręgosłup. Od trzech lat prowadzi w klubie Fitness Błękitna Laguna ATC i step. Jest wymagająca, uważa, że aby osiągnąć efekt trzeba się po prostu porządnie spocić.  Uczestniczki zajęć motywuje zapewniając, że „dadzą radę”. I dają radę :) Dla własnej przyjemności ćwiczy tańce latynoskie, lubi jeździć na rowerze i pływać.

 

 

 

 

 

 

 

  

Magdalena Kot
Magda jest instruktorem fitness i trenerem personalnym, ma uprawnienia do prowadzenia zajęć: zdrowy kręgosłup, pilates, step, trening obwodowy, body ART.
Prowadzi zajęcia kształtujące sylwetkę oraz wzmacniające mięśnie i stawy, takie jak pilates, body ball, fit senior. Według niej ćwiczenia to połączenie przyjemnego z pożytecznym, sposób na piękną sylwetkę, ale też droga do nowej, silniejszej i bardziej świadomej tożsamości. Po pracy lubi dobrą kuchnię i książki, a na wakacjach snowboard i żeglarstwo.
 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Natalia Szwed
Instruktor zumby. Odkąd zaczęła ją tańczyć stała się bardziej optymistyczna i otwarta. Cieszy ją, że uczestniczki jej zajęć także się zmieniają. Z każdym tygodniem zumba wyzwala w nich pozytywną energię, są coraz śmielsze i bardziej pewne siebie. Te efekty stanowią dla Natalii najlepszą motywację do prowadzenia zajęć.
Studiuje dietetykę. Układa zdrowe diety, a gotowanie fit-jedzenia to jej najważniejsze hobby i sposób na życie.

 

 

 

 

 

 

 

 Krystyna Klimowicz

Ukończyła wrocławską AWF. Uczy różnych form sportu od ponad 30 lat. Jogą zainteresowała się dopiero kilka lat temu, po operacji kolana. Dzięki systematycznym ćwiczeniom zaskoczyła lekarza wracając do stuprocentowej sprawności fizycznej. Dziś jest przekonana, że dla mięśni, stawów i kręgosłupa nie ma nic lepszego. Po jej zajęciach klientki są rozciągnięte, zrelaksowane, ale też pozytywnie zmęczone.

 

 

 

 

 

 

 

 
Barbara Oleszko

Przez lata uprawiała sport hobbystycznie. Aż wreszcie zdobyła uprawnienia instruktorskie i już po miesiącu prowadzenia zajęć wiedziała, że odnalazła własną drogę i swoją przyszłość chce związać z fitnessem. Zrezygnowała z pracy za biurkiem, zdobywa kolejne certyfikaty. W klubie Fitness Błękitna Laguna prowadzi zajęcia rowerowe. Jest szczęśliwa mogąc motywować, inspirować i wspierać innych w ich przygodzie ze fitnessem. To dziś jej największe hobby. Mówi, że dzień bez sportu jest dniem straconym.


 

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Krumin
Instruktor zumby. Nie znosi nudy. Ciągle bierze udział w warsztatach choreograficznych, na których uczy się innych tańców, np. latynoamerykańskich albo tańca brzucha po to, by potem wykorzystywać ich elementy podczas własnych zajęć. Dokłada starań, by podczas jej treningów panie bawiły się tak dobrze, jak na imprezie i wychodziły z sali spocone, ale szczęśliwe.
Studiuje bezpieczeństwo żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym. Jeździ konno, czyta kryminały, najchętniej z kotką Tomeczką na kolanach.
 

 

OBSŁUGA KLIENTA
 

facebook